O Przedszkolu

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłsierdzia w Krzeszowicach jest niepublicznym przeszkolem katolickim, prorodzinnym, gdzie staramy się, aby panowała atmosfera życzliwości, przyjaźni   i otwartości na drugiego człowieka.

Chcemy, aby dziecko poznawało wartości chrześcijańskie poprzez oddziaływania wychowawczo - dydaktyczne oraz poprzez dostarczanie mu: wiedzy, wzorców i przeżyć prowadzących do odkrywania dobra, piękna, prawdy oraz odróżniania dobra od zła.

W dobie komercjalizacji oraz zaniku poczucia tożsamości, tradycji oraz wartości ogólnoludzkich, staramy się i zachęcamy do wychowywania dzieci poprzez sięganie do korzeni chrześcijańskich. Promujemy tradycyjną rodzinę wielopokoleniową, śpiew, tańce ludowe oraz radość wspólnej zabawy. Pragniemy, aby absolwenci naszego przedszkola wyrośli na ludzi szlachetnych, głęboko wierzących oraz dobrych obywateli.

Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
ul. Nowa Wieś 59